#1 25-08-2011 20:50:23

Carlos

Gość

Carlos

Marcin.....30 wiosen:)

Hmmm......od czego by tu zaczac:)  Gralem jedynie na uni 17 pod tym samym nickiem (zaczalem jakies 1,5 roku po jego powstaniu); TOP 1 ACS Ogame pl to m.in. moja organizacja....jednak dla wszystkich chlopakow co brali w nim udzial nalezy sie ten sam szacun; minal prawie rok i myslalem ze bez og jakosik bedzie .... ale sie jednak nie da:D 

Co do ST to nigdy ich nie wystwialem na forum og (w ciagu prawie 4 lat gryzaliczylem ich ok. 70-80) ... co lepsiejsze zamieszczalem jedynie na forum sojuszy w ktorych bylem (Squadron, Gwardia). I na tym uni bedzie (jest) tak samo..... zadnego ST wystwial nie bede......no chyba ze do wojny  (za takową zawsze jestem i bedę:) ....bo to motywuje do jeszcze lepszej gry:) )

A dlaczego Wasz  soj?... Dlatego ze macie  w nim Zboja:P kolesie z innych sojow z topki tak w piorka obrosli ze wogole nie chca gadac.....uwierzcie ze za pol roku(jesli wogole jeszcze tu beda) inaczej beda spiewali:)...... Zboj, chociaz wogole go nie znam, potrafil zwyklego gracza (w tym przyp.mnie) potraktowac z szacunkiem..... jestem zwolennikiem wlasnie takiego stylu gry...dlatego wlasnie chcialbym do Was dolaczyc....uwierzcie, ze nie pozałujecie...

 

#2 28-08-2011 11:18:41

vnm

Redek

Zarejestrowany: 14-08-2011
Posty: 2
Punktów :   

Re: Carlos

I chociaz juz mnie nie ma na tym uni, to jestem na tak P

Offline

 

#3 29-08-2011 20:41:19

gigic

Redek

Zarejestrowany: 22-07-2011
Posty: 8
Punktów :   

Re: Carlos

nowe forum http://redmoon.ogameteam.net/ tam skladac podania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.finans2010.pun.pl www.allforandroid.pun.pl www.scholandia.pun.pl www.sailor-moon.pun.pl www.cs-sk.pun.pl